Fitness and Health club MalešiceFitness and Health club Malešice

CZ
EN
RU
Fitness Wellness

V našem klubu můžete navštívit fitness, které je vybaveno kvalitními stroji LifeFitness a dalšími funkčními pomůckami, díky nímž se Vám komfort při cvičení posune o něco výše. Cvičit můžete jak s volnými váhami, tak na strojích, i s vlastní váhou.

Prioritou našeho klubu je Váš komfort. Naši fitness specialisté se Vám budou velmi rádi věnovat a jsou připraveni Vám se vším pomoci. Svět fitness je jeden z nejrychleji vyvíjejících se oblastí, proto Vám rádi poradí a budou se Vám individuálně věnovat, abyste dosáhli Vašeho cíle. Dále můžete navštívit skupinové lekce, které jsou vedeny certifikovanými lektory. Skupinové cvičení je zároveň výbornou možností pro setkávání našich klientů a udržovaní dobré atmosféry našeho klubu.

Důležitou stránkou života je i správný způsob stravování. Proto jsme pro Vás připravili služby výživového poradce, který pracuje s Vašimi individuálními potřebami, jakožto i zdravotními omezeními.

Filozofií našeho klubu je Váš úspěch. Proto Vám nabízíme vstupní diagnostiku a osobní trénink, s Vámi vybraným osobním trenérem, a vstupní konzultaci s nutričním terapeutem v rámci Vašeho členského programu.