CZ
EN
RU

Fitness & Health Club Malešice se nachází v bytovém projektu ByTy Malesice

Setkáváme se s ním každý den. Lidé se o něm baví na zastávkách, v hromadné dopravě, v kancelářích. Řeč je o zdraví, potažmo (z)dravém životním stylu, který se stává symbolem 21. století. Po letech absence na to co, kdy, kde a jak jíme, se začínáme stravovat podle krevních skupin, lidí v pravěku nebo podle fází Měsíce. Řešíme to, kolik sníme porcí denně a kolik opakování dřepu se nám povede. Na druhou stranu už nám tolik nezáleží na správné regeneraci a na tom, aby se naše tělo a svaly mohly naplno opřít do toho, co od nich požadujeme.

Proto jsme se v našem Fitness & Health Clubu Malešice zaměřili nejen na procvičení svalů, ale i na jejich zrelaxování.

Našim klubovým zákazníkům je k dispozici plně vybavené fitness, tělocvična s lekcemi vedenými trenérem, dva ricochetové kurty a wellness část se saunou, vířivkou a lázněmi Hammam, které jsou v České republice žhavým trendem.

Odpočinku se nemusíte vzdávat, ani když máte děti, pro ty jsme vytvořili dětský koutek. Rozviňte potenciál svého těla. Byla by škoda neobjevit ho v celé kráse a síle.

 

Projekt ByTy Malešice

Nad úžlabinou 708/5
100 00 Praha 10
+420 222 939 017
info@fitmalesice.cz

Dostupnost městskou dopravou

Nejlépe se na místo projektu (viz mapka) dostanete autobusy linek 188 a 163 ze stanice metra Želivského. Jízda do zastávky Plaňanská, která se nachází přímo na hranici pozemku, trvá pouhých 5 minut (4 zastávky). Další možností je využití tramvajových linek 7 nebo 5 do stanice Zborov – Strašnické divadlo a dojít kousek pěšky. Autobus 133 – Florenc.

Zobrazit plán